English English Šiandien yra: 2020-07-13, pirmadienis
Serverių apkrovimo stebėjimas

Tinklo serverių darbas yra nuolat stebimas, o gauti duomenys yra fiksuojami bei atvaizduojami grafiškai. Ši paslauga prieinama tik serverių administratoriams, be to, ji turi būti aktyvuota atskirai.

Serverių administratoriai, pageidaujantys kad jų administruojami įrenginiai ar serveriai būtų stebimi, turi įsidiegti ir sukonfigūruoti SNMP (Simple Network Management Protocol) paketą, leisiantį rinkti statistinę informaciją. Taip pat ugniasienėje turi būti leistas priėjimas prie SNMP sistemos iš IP numerio 193.219.80.19.

Norėdami akytuvuoti paslaugą, prašome el.pašto adresu siųsti el. laišką – prašymą. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, VU prisijungimo vardą serverių ar įrenginių IP adresus, kuriuos norėsite stebėti bei jų SNMP informaciją ("SNMP community", prievadą ir pan.).

Paprastai aktyvavimas trunka apie 3 darbo dienas. Apie aktyvuotą paslaugą būsite informuoti el. paštu.

Serverių apkrovos stebėjimo sistemoje grafiškai atvaizduojama įvairi techninė informacija: serverio diskų užimtumas, tinklo apkrova, atminties sąnaudos, prisijungusių vartotojų skaičius bei kita informacija. Duomenys atnaujinami kas 5 minutes.

Iškilus klausimams ar neaiškumams prašome kreiptis el. paštu, adresu .

 

Serverių apkrovimo stebėjimas: Serverių apkrovimo stebėjimo sistema (autorizuota)

 


Paskutinis pakeitimas: 2011-10-29 11:46:46