Apie el. pašto konferencijas

2020-11-20 10:20 (2020-11-20 10:39)

El. pašto konferencija – tai yra el. pašto adresas, kuriuo siunčiami laiškai persiunčiami į konferencijos dalyvių el. pašto dėžutes. El. pašto konferencija nėra el. pašto dėžutė, tai tiesiog elektroninio laiško nukreipimas kitais adresais. El. pašto konferencijos dalyviais gali būti tiek institucijų naudotojai, tiek išoriniai gavėjai.

Žemiau esančiame paveikslėlyje parodyta, kaip funkcionuoja el. pašto konferencija. El. pašto konferencijos Dalyvis 1 siunčia laišką konferencijos adresu konf@institucija.lt, kuris persiunčiamas visiems konferencijos dalyviams, tuo pačiu ir Dalyviui 1.

El. pašto konferencijos užtikrina operatyvesnį institucijų darbuotojų tarpusavio bendravimą, galimybę operatyviai siųsti svarbią informaciją.

El. pašto konferencijos gali būti terminuotos ir neterminuotos, atviros arba uždaros. Į atviras konferencijas galima rašyti iš bet kurio el. pašto adreso. Į uždaras konferencijas galima rašyti tik iš tam tikrų el. pašto adresų.

Kiekviena el. pašto konferencija privalo turėti administratorių, atsakingą už konferenciją. Administratorius tvarko dalyvių sąrašą (įrašo naują adresą, pašalina, keičia), jis gali keisti konferencijos nustatymus, peržiūrėti į konferenciją nusiųstų laiškų archyvus.

Kiekviena el. pašto konferencija privalo turėti administratorių, atsakingą už konferenciją. Administratorius tvarko dalyvių sąrašą, jis gali keisti konferencijos nustatymus, peržiūrėti į konferenciją nusiųstų laiškų archyvus.

El.pašto konferencijų kūrimas, naikinimas ir administratorių keitimas