English English Šiandien yra: 2020-01-26, sekmadienis
Kaip prisijugti prie VU VPN?

1. VU studentai ir darbuotojai, norintys naudotis VPN paslauga, privalo būti užsiregistravę VU e-Tapatybių valdymo sistemoje (https://idm.vu.lt ). e-Tapatybių valdymo sistemoje VPN paslauga turi būti aktyvuota.

2. Dar kartą įsitikinkite, ar VU VPN paslauga tikrai yra aktyvuota VU e-Tapatybių valdymo sistemoje.

3. Pasirinkite instrukciją pagal Jūsų kompiuteryje naudojamą operacinę sistemą:

4. Sėkmingai sukonfigūravę prieigą prie VU VPN, naudokitės VU VPN teikiamomis paslaugomis kaip įprasta: naršykite VU bibliotekos prenumeriojamas duomenų bazes, skaitykite ar siųskite paštą per VU SMTP serverį, naudokitės kitomis VU tinkle veikiančiomis paslaugomis.

5. Baigę darbą atsijunkite nuo VU VPN. Kaip tai padaryti, nurodyta kiekvienos aukščiau paminėtos instrukcijos pabaigoje. 

 

Jei jau naudojate Cisco VPN klientą, tai pakanka importuoti VU VPN profilį (nustatymų failą). Kaip tai padaryti skaitykite naudinguose patarimuose.

 

Pagalba

Jeigu atsakymo į Jums kilusį klausimą nėra dažnai užduodamų klausimų sąraše ir visus be išimties žingsnius atlikote pagal aprašytas instrukcijas, tuomet rašykite adresu  arba skambinkite telefonu 852366212. Būtinai nurodykite savo vardą, pavardę bei kokią operacinę sistemą naudojate ir tiksliai bei aiškiai apibūdinkite problemą. Atminkite, jog į daugumą problemų, iškilusių kompiuteryje bandant jungtis prie VPN, galima greitai ir nesunkiai išspręsti pasinaudojus paieška Internete.


Paskutinis pakeitimas: 2012-04-19 16:45:25